ТОВ «МЕРІТТ ГРУП УКРАЇНА», використовуючи досвід і можливості ТОВ «Green Petrol» спеціалізується на утилізації сировини з відходів, таких як: пластик, побутові відходи, відходи виробництва, металобрухт. Займається оптимізацією процесів переробки, зберігання відходів, підготовки до збору та переробки на власних технологічних лініях.

Основні напрями діяльності:

Z
КОМПЛЕКСНЕ УТИЛІЗАЦІЯ ВІДХОДІВ

Ці послуги включають, серед іншого: широку та всебічну допомогу замовнику, консультативну діяльність, доповнення процесів переробки, управління, пов’язане зі зберіганням відходів на підприємстві замовника, підготовка відходів до збору, транспортні послуги та переробка відходів на власних технологічних лініях.

Z
АЛЬТЕРНАТИВНІ ВИДИ ПАЛИВА

Це паливо, отримане в процесі професійної переробки відходів (високоенергетичні суміші найвищої якості, які використовуються у виробничих процесах різних галузей промисловості, наприклад, на цементних заводах).

Z
МЕТАЛООБРОБКА

Наші технологічні лінії займаються очищенням, гранулюванням і сегрегацією кольорових металів під потреби кожного замовника.

Z
РЕМОНТ ТА БУДІВНИЦТВО

Найближчим часом ми маємо намір запустити в Україні виробництво комплектних установок для переробки відходів, залежно від потреб замовників.

Наше альтернативне паливо

Різноманітність використовуваних сумішей побутових і промислових відходів дозволяє виробляти різні види альтернативного палива, що характеризуються високою теплотворною здатністю при збереженні високої частки біомаси.

Вироблені на наших заводах альтернативні палива під кодами 191210, 030105 мають сертифікат KZR INiG.

 

Цілями нашої діяльності є:

Z

Чиста енергія

Z

Відновлена ​​сировина

Z

Технологія розділення

Z

Більша ефективність переробки